Dali sme dokopy dve dôležité knihy - stiahnite si ich koncept

Od vydania nás delia - ako vždy, peniaze. Knihy už stačí len zalomiť, dať ich na jazykovú korektúru a môžu ísť do sveta - na súdy, kurately, do kníhkupectiev. Na jednu potrebujeme 5000 eur na druhú 2000 eur (obe náklad 1000 kusov) - nájde sa niekto a pomôže aby sme vydali prvé knihy tohto druhu na Slovensku?

Striedavá starostlivosť - zborník odborných materiálov

Kniha Striedavá starostlivosť o deti je prvá svojho druhu na Slovensku a v Česku - je zborníkom mnohých odborných materiálov a štúdií zo Slovenska a zo sveta. Výskumy, komentáre, analýzy, praktické rady, ale aj skúsenosti či osobné výpovede dávajú dostatočné odpovede na všetky otázky a mýty týkajúce sa rovnoprávneho rodičovstva. Vyvracajú predsudky a stereotypy a každému dávajú možnosť dozvedieť sa, čo "striedavka" vlastne je, aký má význam pre deti a ich šťastné detstvo. Vyčerpávajúce odpovede konečne majú za cieľ odstrániť "dojmológiu" a držať sa exaktných výskumov a faktov o porozchodovej starostlivosti o deti. Jedinečný zborník obsahuje viac ako 100 článkov od viac ako 60 autorov a autoriek, ústavov, vlád, inštitútov. Upozorňujeme, že kniha je v "surovom stave" - bez graickej a inej úpravy, v každom prípade je škoda ju držať v šuflíku, tak si ju môžete stiahnuť, poskytuje naozaj skvelé informácie.

stiahnite si tu:

Kniha Striedavá starostlivosť o deti Kniha Striedavá starostlivosť o deti
zborník odborných materiálov o rovnoprávnej starostlivosti o deti po rozchode rodičov

Čierna kniha rodičovstva na Slovensku

Už názov tejto knihy napovedá, že jej obsah nebude nijako zábavný. Priamo musíme napísať - je krutý. Ale nie krutejší ako skutočnosť, ktorá sa denne deje na slovenských súdoch a kuratelách. 

Príbehy desiatok ľudí-rodičov - otcov a matiek z našej poradne. Nastavuje zrkadlo opatrovníckej praxi na Slovensku ako je zvrátená a čomu musia čeliť milujúci rodičia. Nerovnoprávnosti, šikane, týraniu a obrovskej bolesti. Paradoxne, väčšinu týchto krutých príbehov korunujú štátne orgány - súdy a kuratela, ktoré sú platené z našich daní aby chránili spravodlivosť a deti, no ony naopak, deťom mnohokrát ubližujú. Veď, prečítajte si sami skutočné príbehy, ktoré napísal sám život.

stiahnite si tu:

Cierna-kniha-rodicovstva--Liga-otcov.pdf